Klubové pořady v březnu

1. dubna 2008 v 14:39 | Eva Vejrostková
Klubové pořady Svazu důchodců byly v březnu zajímavé.
První úterý přišla mezi členy členka Lydie Lepšová a vzpomínala, jak se žilo na staré šumavské poště, a jak byl tenkrát život na Šumavě těžký. Znala to z vyprávění svých prarodičů.
Další úterý 11.3. bylo trénování paměti zábavnou formou a pořad uvedla paní Jandová z českobudějovického Magistrátu. Paní Věra Hrubá a p. Bc. Monika Stropková celý program výborně připravily. Bylo to zajímavé a poučné.
18. března byl pořad o léčení inkontinence i o jiných zdravotních problémech.Také to bylo poučné, neboť snad každý z nás již potřebuje nějakou tu radu ke zlepšení svého zdravotního stavu.
25. března v dalším pořadu " Povídání s ..." představil pan Jakl ( který jako vždy celý pořad uvedl a provázel zpěvem a s kytarou) pana Radima Černého. Autor programu na téma " O ČAJI" informoval o dobrých účincích zeleného čaje, který obsahuje třísloviny, vitaminy a různé stopové prvky. Snad odbourává špatný cholesterol a podporuje tvorbu bílých krvinek.
Také turisté jsou stále aktivní. Každý čtvrtek se vydávají do přírody a za poznáním. Za zmínku stojí program 13. března, kdy odjeli vlakem do Temelína a někteří do Bohunic, aby pak všichni došli do Týna nad Vltavou, kde navštívili tamnější muzeum a prohlédli si vystavené vltavíny a loutky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama