Všechen sex mého života

27. srpna 2013 v 15:39 | MOTUS>Alfred ve dvoře
Motus o.s., produkce divadla Alfred ve dvoře,
je nezisková nezávislá organizace snažící se podporovat, rozvíjet a propagovat nové umělecké práce a projekty. Pořádá rovněž řadu mimodivadelních aktivit korespondujících s obecným kulturním rozvojem v otevřené a demokratické společnosti.
Pokud jste starší šedesáti pěti let a chtěli byste se zúčastnit výzkumu, jenž bude předcházet realizaci projektu "všechen sex mého života", představení o stárnutí a sexualitě, hledáme právě vás.
Od kdy do kdy mám být k dispozici?
Je potřeba, abyste byli k zastižení v rozmezí od 19. 8. do 30. 9. 2013 ke krátkému telefonickému nebo osobnímu rozhovoru.
Bude s informacemi, které sdělÍm, nakládáno jako sdůvěrnými?
vše, co nám řeknete, bude pokládáno za striktně důvěrné a bez vašeho souhlasu nebude zveřejněno. Sdělené příběhy a informace budou sloužit coby vodítko k zúžení výběru kandidátů.
Co bude následovat po rozhovoru?
Údaje z rozhovorů budou zdrojem k druhé, na přelomu října a listopadu probíhající, fázi výzkumu. Ta zahrnuje hlubší skupinové diskuze i rozhovory jeden na jednoho, zvukově či obrazově zaznamenané pro dokumentární účely. za souhlasu účastníka se tento materiál může objevit ve finální podobě projektu.
Jak a do kdy se musím zaregistrovat?
zaregistrujte se prosím nejpozději do 30. 9. 2013 a to na telefonním čísle 777 862 614 nebo emailové adrese
klara@alfredvedvore.cz, kde vám též budeme schopni sdělit další informace či zodpovědět případné dotazy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama